تبلیغات
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گرمسار - دانشجویان به عنوان موتور محرکه بدنه یک جامعه نیاز به ....داریوش جلالی در حاشیه نشست هم‌اندیشی مسئولان بسیج دانشجویی استان سمنان به میزبانی گرمسار در گفت‌و گو با
خبرنگار خبرگزاری بسیج در گرمسار اظهار داشت:  هر نماینده موظف است در قبال مردم شهر خود پاسخگو باشد.

وی افزود: دانشجویان هم به عنوان موتور محرکه بدنه یک جامعه موظف هستند بصیرت سیاسی خود را افزایش دهند.

وی با تأکید براینکه اولویت بسیج دانشجویی دعوت به حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است، افزود: زمانی انتخابات ایده آل در نظام انجام خواهد شد که حضور حداکثری مردم همراه با انتخاب اصلح مبتنی بر معیارها و ملاک های تبیین شده از طرف مقام معظم رهبری باشد.

رییس سازمان بسیج دانشجویی استان سمنان با تأکید بر اهمیت ویژه مجلس خبرگان خاطرنشان کرد: بعد از پیروزی انقلاب با گذشت ۳۷ سال تا کنون به این شکل مجلس خبرگان مورد تطمیع دشمنان قرار نگرفته بود و امروز مشاهده می‌کنیم ادبیاتی در بین کاندید‌های مجلس خبرگان بارز شده است که حاکی از این است که ملت ایران باید در انتخاب خود برای فرد اصلح به‌عنوان نماینده مجلس خبرگان دقت بیشتری به‌خرج دهند و اگر جز این باشد یکپارچگی را در مجلس خبرگان از دست خواهیم داد.
-------------------
**** نکته  مدیریت وبلاگ:
یکی از خطوط قرمز جنبش دانشجویی، جناحی و حزبی شدن و وابستگی سیاسی به جریانات یا حتی اشخاص است! جنبش دانشجویی خط امامی و آرمان‌خواه نه برای کسی ستاد انتخاباتی افتتاح می‌کند و نه بر علیه کسی فضای تخریبی ایجاد می‌کند بلکه در راستای وظایف و رسالت‌های اصلی خود در امر انتخابات، در یک فضای مبتنی بر عقلانیت و گفت‌وگوی متقابل و محترمانه، مواضع و گفتمان انقلاب برای انتخاب اصلح را تبیین کرده و روشن‌گری می‌کند.
یعنی سعی در بصیرت افزایی و شفاف سازی فضای انتخابات
بیانات:((مردم همه شرکت کنند در انتخابات حتّی آن کسانی که نظام را قبول ندارند برای حفظ کشور، برای اعتبار کشور بیایند در انتخابات شرکت کنند))طبقه بندی: اخبار دانشگاهی،  فرهنگی،  سیاسی و بین المللی، 
برچسب ها: حاشیه نشست، انتخابات، بسیج دانشجویی، سمنان، گرمسار، بصیرت، بی طرفی،  

تاریخ : دوشنبه 19 بهمن 1394 | 08:33 | نویسنده : دانشجوی بسیجی | نظرات

  • paper | نور مور | خرید از اینترنت