تبلیغات
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گرمسار - دوره آموزشی مدرسه علوم انسانی اسلامی صدرا(مکمل طرح ولایت)

لطفا پیش از مطالعه این مطلب و ثبت نام در مدرسه صدرا، حتما مطلب
«آشنایی با مدرسه علوم انسانی اسلامی صدرا»
را مطالعه بفرمایید.

سازمان بسیج دانشجویی برگزار می کند:
ثبت نام در مدرسه علوم انسانی اسلامی صدراپوستر-مدرسه-علوم-انسانی-اسلامی-صدرا-(7).jpg


توضیحات ضروری پیش از ثبت نام:

1. مدرسه صدرا یک دوره آموزشیِ صرف نیست. بلکه یک سامانه آموزشی، پژوهشی، تشکیلاتی است. دانش پژوه در کنار گذراندن سرفصل های آموزشی موظف به انجام تکالیف پژوهشی و فعالیت های تشکیلاتی متناسب است.
* تکلیف پژوهشی مدرسه صدرا:  نگارش یک پایان نامه قوی در رشته تحصیلی خود (با انتخاب موضوعی از موضوعات نظام پژوهشی رشته تحصیلی مورد نظر) و به علاوه نگارش یک مقاله/ یادداشت در هر ماه (پیرامون موضوعاتی که جدول آنها به دانشجویان پذیرفته شده ارائه می شود.)
* فعالیت تشکیلاتی مدرسه صدرا: راه اندازی هسته های علمی با هدف گفتمان سازی علوم انسانی اسلامی و تحقق جنبش نرم افزاری (آیین نامه و چگونگی راه اندازی این هسته ها در دوره توضیح داده خواهد شد) و نیز کمک به مجموعه فعالیت های تشکیلاتی که در مدرسه صدرا صورت خواهد پذیرفت.
با این توضیحات روشن است که سپری دوره دوساله مدرسه صدرا در کنار درس دانشگاهی خود دانشجویان، مستلزم حضور دانشجویانی علاقمند، پرتلاش و کاملا دغدغه مند به این موضوع است. بر همین اساس، دو شرط برای حضور در مدرسه صدرا وجود دارد. اولا متقاضی گرامی دارای رزومه و سابقه علمی و تشکیلاتی مناسب باشد. و ثانیا دغدغه و زمان کافی برای انجام تعهدات آموزشی، پژوهشی و تشکیلاتی مورد نظر را داشته باشد.

2. فرایند پذیرش مدرسه صدرا به این صورت است که علاقمندان پس از پرکردن فرم پذیرش، نهایتا تا پایان روز یکشنبه مورخ 30 خردادماه آن را ارسال می کنند. سپس جهت مصاحبه تلفنی با متقاضی محترم تماس گرفته خواهد شد و چند روز پس از آن پذیرش یا عدم پذیرش، به ایشان اطلاع رسانی خواهد شد. دوره تابستانه جاری مدرسه صدرا از تاریخ 28 تیرماه الی 18 مردادماه برگزار خواهد شد.

3. پذیرش مدرسه صدرا در سال 1395 (به عنوان نخستین سال)، صرفا در رشته های روانشناسی، علوم تربیتی و اقتصاد (برای برادران) و روانشناسی و علوم تربیتی (برای خواهران) صورت می پذیرد.

4. پذیرش متقاضیان به مولفه های علمی، آموزشی، تشکیلاتی بستگی دارد. این مولفه ها در فرم ثبت نام درج شده اند. لطفا این فرم را به دقت پر کنید.
 

برنامه مدرسه صدرا در یک نگاه

برنامه اجرایی مدرسه، به این صورت است که دانشجویان در بازه زمانی دو ساله به عضویت دوره درمی آیند. سال نخست به مباحث فرارشته ای و سال دوم به مباحث رشته ای و رساله پژوهشی اختصاص دارد. هر کدام از این دو سال خود به 4 بخش تقسیم می شوند که زمان، قالب ارائه، و عرصه های محتوایی آن مطالق جدول های زیر است. 

Capture-JPG3-(1).JPG
Capture-JPG4-(1).JPG
 

پس از مطالعه این مطلب«آشنایی با مدرسه علوم انسانی اسلامی صدرا» می توانید با ورود به مطلب «ثبت نام در مدرسه علوم انسانی اسلامی صدرا» اقدام به ثبت نام در طرح کنید.


پل های ارتباطی برای کسب اطلاعات بیشتر:

سامانه پیامک: 3000141415
تلفن: 02532930341 _ 09100590136
ایمیل: moees@chmail.irطبقه بندی: فرهنگی،  علمی،  اخبار آموزشی،  اردوها، 
برچسب ها: مکمل طرح ولایت، دوره آموزشی صدرا، بسیج دانشجویی، مدرسه علوم انسانی اسلامی صدرا، روان شناسی وعلوم تربیتی،  

تاریخ : جمعه 28 خرداد 1395 | 18:16 | نویسنده : دانشجوی بسیجی | نظرات

  • paper | نور مور | خرید از اینترنت