تبلیغات
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گرمسار - مطالبه ما :یک‌بار برای همیشه پاسخ قاطعانه‌

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور: عملکرد دولتمردان ایران در برابر بدعهدی ها باعث افزایش کارشکنی آمریکایی های شده است/ دولت یک‌بار برای همیشه پاسخ قاطعانه‌ای به بدعهدی‌های آمریکا بدهد   دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور:         عملکرد دولتمردان ایران دربرابر       بدعهدی ها باعث افزایش            کارشکنی آمریکایی های شده          است/ دولت یک‌بار برای          همیشه پاسخ قاطعانه‌ای به                            بدعهدی‌های آمریکا بدهد

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛  محمد امین سلیمی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به مصادره شدن ۲ میلیارد دلار از درآمد ایران از سوی آمریکا اظهار داشت: از این دست بدعهدی‌ها از سوی آمریکا برای ما کار چندان جدیدی نیست. بعد از اجرایی شدن روند برجام مکرر شاهد ضربه خوردن به ساختار آن از سوی آمریکایی‌ها هستیم، البته از آمریکا انتظاری جز این نمی‌رود.

وی با اشاره به ریشه این گونه اقدامات از سوی آمریکا گفت: متاسفانه عملکرد دولت در برابر آمریکا این گمان را برای دولتمردان آمریکایی ایجاد کرده است که هزینه بدعهدی‌های این کشور و تاوان کارشکنی‌هایش در برابر ایران صفر است.

این فعال دانشجویی در همین زمینه افزود: رفتار دولتمردان ایران این باور را برای آمریکایی‌ها ایجاد کرده است  که کارشکنی‌های آنها در مقابل ایران حداکثر با یک مصاحبه و صحبت روبرو می‌شود و اقدام عملی در این خصوص صورت نخواهد گرفت که این نوع برداشت می تواند بسیار خطرناک باشد.

سلیمی خاطرنشان کرد: ما از دولتمردان خود می‌خواهیم برای یک بار هم که شده هزینه بدعهدی‌های آمریکا را به صورت عملی اعلام کند. تا کی قرار است بدعهدی‌ها،کارشکنی‌ها و شیطنت‌‌های آمریکا ادامه داشته باشد و هزینه‌ای از سوی ایران نداشته باشد. چه اتفاقی باید از سوی آمریکایی‌ها صورت گیرد تا دولت در مقام پاسخ‌گویی برآید و حد یقف دولت در برابر امریکا کجاست.

وی در پایان گفت: ادامه این روند از سوی ایران چیزی جز کم کردن اعتبار آن در عرصه بین الملل نیست
طبقه بندی: فرهنگی،  سیاسی و بین المللی،  اقتصادی، 
برچسب ها: پاسخ قاطعانه، بد عهدی، آمریکا، کارشکنی، 2 میلیارد دلار، در آمد ایران،  

تاریخ : دوشنبه 6 اردیبهشت 1395 | 07:00 | نویسنده : دانشجوی بسیجی | نظرات

  • paper | نور مور | خرید از اینترنت