تبلیغات
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گرمسار - به مناسبت روز قدس شورای بسیج دانشجویی نوشت
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان  به مناسبت  روز قدس

امروز وحدت مسلمین حول مسئله قدس مهمترین مسئله جهان اسلام است و غرب تلاش می کند ...

به جای آن برای مسلمانان مسئله سازی کند لذا هوشیاری در صحنه پیچیده کنونی خاور میانه و دوری از تفرقه مهمترین نیاز امروز امت اسلامی است.
انقلاب اسلامی ایران محاسبات مستکبران مبنی بر چپاول منابع و تسلط بر جغرافیای مسلمانان را به هم ریخت و خواب بنی اسرائیل در تصرف از نیل تا فرات را آشفته ساخت.
به تبیین امام راحل عظیم الشأن، اسلامی که برای جهانخواران ضرری نداشته باشد اسلام نیست. بنابراین توطئه‌های جدید آنها برای به سازش کشاندن و تسلیم کردن محورهای مقاومت شروع شده و برخی دولت های مرتجع و واپسگرا و غیر مردمی عربی به عنوان سربازان پیاده غرب برای نابودی مقاومت تلاش می‌ کنند.
دولت‌های غیر مردمی قطر و عربستان به جای چاره اندیشی برای آلام مسلمانان بحرین، سوریه و عراق همه ظرفیت خود را در اختیار غرب و صهیونیست قرار داده‌اند تا شاید به پشتوانه آنان بتوانند چند صباحی دیگر به حیات ننگین خود ادامه دهند.
امروز استکبار جهانی برای کم رنگ کردن اولویت قدس برای مسلمانان، تلاش می نماید علاوه بر حذف محور مقاومت، انقلاب های اسلامی منطقه را به سوی دموکراسی غربی یا جنگ داخلی و فرقه ای سوق دهد تا حیات صهیونیست با اضطراب کمتری سپری شود.
نظام اسلامی ایران که از بدو تاسیس همواره وحدت مسلمین را شعار محوری خود قرار داده است، همچنان بر این شعار اصرار دارد و محور مشترک این وحدت را مسئله قدس و آزادی آن می‌داند.
لذا بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان ضمن تبریک به مسلمانانی که از یوغ استبداد و استعمار رهایی یافته‌اند آنان را به هوشیاری و پایداری بر اصول اسلامی سفارش می‌نماید و آنان را از ساده اندیشی نسبت به توطئه‌های پیچیده امریکا و غرب بر حذر می دارد. شرط استمرار روح اسلام انقلابی در مصر ، لیبی،تونس، فلسطین و … همان شرط محدثه ی انقلابهای مذکور است و هر گونه انحراف در این مسیر منجر به حفظ منافع صهیونیست ها و دور شدن از آزادی قدس شریف خواهد شد.
ما همه مسلمین جهان را، به چاره اندیشی برای آلام مردم فرا می‌خوانیم و ضمن حمایت از ملت‌های مذکور، با حضوری پر شور و همراه ملت بزرگ ایران و دیگر ملت‌های مسلمان، آزادی قدس شریف را در روز قدس فریاد خواهیم زد و اطمینان داریم که با فریادهای حق طلبانه مسلمانان و سیل خروشان امت اسلامی، روزی آرمان امام راحل(ره) مبنی بر آزادی قدس را به نظاره خواهیم نشست و در مسجدالاقصی نماز شکر و وحدت را اقامه خواهیم کرد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنانطبقه بندی: سیاسی و بین المللی، 
برچسب ها: بیانیه، روز قدس، شورای تبیین مواضع، بسیج دانشجویی، استان سمنان، جهانخواران،  

تاریخ : جمعه 11 تیر 1395 | 04:34 | نویسنده : دانشجوی بسیجی | نظرات

  • paper | نور مور | خرید از اینترنت